O FIRMIE

Jesteśmy firmą rodzinną z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sitodrukowej oraz reklamowej. Specjalizujemy się w szerokiej gamie farb oraz środków chemicznych dla sitodruku oraz tampodruku.

Prężnie działamy na rynku wytwarzania matryc sitodrukowych. Zajmujemy się zarówno usługowym jak i produkcyjnym napinaniem oraz naświetlaniem sit. Posiadamy w stałej sprzedaży około 1000 ram i kilka kilometrów siatki. Sprzedajemy również urządzenia służące do napinania i naświetlania matryc sitodrukowych, automatyczne komory myjące oraz odwarstwiające sita i wszelką niezbędną chemię potrzebną do ich wytwarzania.

Nasza oferta jest jedną z najbogatszych w zakresie uchwytów raklowych ręcznych jak i maszynowych oraz niezbędnych do nich gum raklowych. Posiadamy je zarówno w wersji mono i trójwarstwowej, o różnych kształtach i twardościach. Docinamy również na wymiar rynienki do emulsji w bogatej gamie modeli.

W trosce o środowisko używamy głównie opakowań oraz wypychaczy z drugiego obiegu. Pamiętamy także o bezpiecznej utylizacji pojemników oraz o segregacji odpadów.

Od 15 lat jesteśmy głównym dystrybutorem włoskiej firmy Amex, która zajmuje się produkcją farb, emulsji, klei oraz pozostałych akcesoriów poligraficznych.

Amex Arsen Manoukian to firma rodzinna z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w poligrafii. Od ponad 35 lat jest jednym z głównych producentów produktów chemicznych przeznaczonych do sitodruku. Są one zgodne z certyfikatami takimi jak: Oeko Tex 100, Reach, Inditex CTW, Nike RSL, HM ZDHC czy Adidas A1.

Dział badań chemicznych AMEX MANOUKIAN wykorzystuje zaawansowane technologie i wysokiej jakości surowce, stawiając na poszanowanie środowiska. Warto również wspomnieć, że każdy produkt w 100% powstaje we Włoszech.

pobrane (1)

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem działającej od 1990 roku firmy Zhong Yi, produkującej wysokiej jakości farby offsetowe UV, farby sitodrukowe UV, farby do tampodruku oraz bezpieczne dla środowiska farby wodne.

Wytwarzane przez nich farby wodne oraz pasty spełniają standardy europejskie dotyczące formaldehydu, barwników azowych, metali ciężkich i mrówczanów. Wszystkie ich produkty przeszły weryfikację SGS oraz CTI.

NASI PARTNERZY

ul. Podchorążych 30,
60-143 Poznań

biuro@maktak.pl

+48 663 060 611
+48 502 981 878

All Right Reserved. Copyrights 2018-2022 © ZDS
Projekt i wykonanie: Webpack.pl